R.Ščiogolevaitės malonumai saulėkaitoje (nuotraukos)

1/4
Teksto dydis:

„Ši vasara man nesiskyrė nuo kitų. Buvo ir darbų, ir poilsio, užimtos ir laisvos dienos keitė viena kitą. Ilgų atostogų, per kurias būčiau galėjusi išvykti kur nors toliau, neturėjau“, - šypsojosi populiari dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Antrąjį albumą šią vasarą išleidusi atlikėja sulaukė itin daug dėmesio - ir dėl populiarių dainų, ir dėl džiugios žinios apie po širdimi užsimezgusią gyvybę. Poilsį nuo darbų ir šurmulio ji rado Lietuvoje.

„Buvome prie jūros, daugiausia - Neringoje. Mėgstu vandenį, mėgstu maudytis. Per karščius tai ypač atgaivindavo“, - sakė Rūta. Pasak jos, būsimosios motinos poilsis iš esmės nesiskiria nuo įprastinio. Sveikata ji nesiskundžia, nei alpsta, nei pykinimų patiria, nėštumas einasi sklandžiai: „Dėl nėštumo visiškai nesijaučiu liguistesnė ar kuo nors išskirtinė. Šios vasaros karščiai mane vargino, bet ne daugiau nei visus kitus žmones“.

Mėgaudamasi publikos ir sužadėtinio, šokėjo Deivydo Meškausko, dėmesiu, Rūta vis dėlto įžvelgė ir neigiamų nėštumo aspektų. „Supratau, kad kur nereikia, ten pernelyg atsargiai žiūrima į besilaukiančias moteris, o kur reikia - visai nereaguojama. Pusiausvyros nėra. Man labai keista, kad dabar mano grafikas yra faktiškai tuščias, nors jaučiuosi dar pajėgi dainuoti, dirbti ir nematau čia didelės problemos.

Šiek tiek nustebino kai kurie renginių organizatoriai sakydami: „Ai, maža kas ten atsitiks, ar bus problemų, ar komplikacijų, ar negalės paskutinę minutę“. Bet juk kiekvienam žmogui gali kas nors atsitikti - koją išsinarinti, gerklę gali skaudėti“, - veiklos sumažėjimu skundėsi dainininkė.

Pasak Rūtos, daugelis įsivaizduoja, kad jos pilvas šiuo metu jau turėtų būti labai didelis, nors iš tiesų ji nėščia keturis mėnesius. „Sutinku vienus koncertų rengėjus, jie klausia: „Ar jau pagimdei?“ Kiti stebisi: „Kodėl dar nepagimdei?“ - juokėsi Rūta.

Dainininkė ypač džiaugiasi pabaigusi vasarą koncertu, kuriame galėjo atsiskleisti kiek neįprastu vaidmeniu. Rugpjūčio 26-ąją Trakų pilyje ji koncertavo su kameriniu orkestru ir žymiais Lietuvos džiazo muzikantais.

„Tai buvo tikrai išskirtinis projektas. Buvo didelė garbė dainuoti kartu su orkestru. Estrados atlikėjams tai ne taip jau dažnai pasitaiko. Mano, kaip džiazo dainininkės, amplua ne taip plačiai žinomas, kaip norėtųsi. Esu labiau žinoma kaip estrados dainininkė. Norėčiau, kad žmonės mane pažinotų ir kaip sugebančią kitaip dainuoti“, - sakė 25 metų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė.

Šių mokslo metų pabaigoje Rūta tikisi apsiginti bakalauro diplomą. Vasarį ji po akademinių atostogų viliasi grįžti į paskaitas. Ar ką tik pagimdžiusi ji suspės atsigauti? „Žiūrėsiu pagal galimybes, - sakė dainininkė. - Manau, kad viską galima suderinti, bet nebus tragedijos, jei ir nepavyks. Nesu iš tų, kurie įsitikinę, kad reikia būtinai tęsti mokslą nuo pirmųjų metų iki paskutinių ir nieko daugiau nematyti“.

Apie asmeninį gyvenimą, santykius su mylimuoju D.Meškausku ir net apie gerbėjos dovanotą katytę Rūta kalba nenoriai. Tai nebūtinai susiję su tuo, kad jau kai gerai, tai viską pasakoju, o jeigu nesakau, tai jau kas nors blogai“, - bandė užbėgti už akių interpretacijoms Rūta, tokiu pasakymu sukeldama tik dar daugiau klausimų.

Ar ji tebeturi katytę, ar atidavė kitiems šeimininkams? Daugelis būsimųjų motinų, baimindamosi dėl galimos alergijos, dėl vaiko sveikatos atsisako mylimų augintinių, tad toks Rūtos atsakymas nebūtų nustebinęs. „Katytė puikiai auga ir yra sveika, tik tiek galiu pasakyti“, - sakė dainininkė.

Paklausta, kada galėtume laukti vestuvių, Rūta nukirto: „Neplanuojame. Absoliučiai nieko neplanuojame, gyvename kaip gyvenasi“. Toks apsisprendimas nulemtas daugybės priežasčių. „Pirmiausia aš nebijau tapti senmerge, manęs tai negąsdina“, - pajuokavo atlikėja. Bet vėliau prasitarė: „O kur čia man skubėti? Kartą jau pabandžiau“.

Paklausus, ar jai norisi Deividą labiau išbandyti, Rūta atsakė, kad yra ne taip. „Geriau net neklauskite“, - patarė. Nesulaukę atvirumo, nusprendėme „Ekstros“ skaitytojus palepinti bent Rūtos atostogų fotografijomis, iš kurių akivaizdu, kad laisvalaikį dainininkė ir jos sužadėtinis leidžia smagiai.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko