Oranžinis Helovinas Kopenhagoje (nuotraukos)

1/7
Teksto dydis:

Specialiai lrytas.lt, Kopenhaga

Lietuviai studentai Kopenhagoje savaitgalį suorganizavo oranžinį vakarėlį, taip įsiliedami į masinį Helovino šėlsmą visame mieste. Moliūgo spalvomis pasipuošęs jaunimas vakarėlį pradėjo namuose, po to išgužėjo į miestą, pilną Helovino „siaubūnų“.

Pirmieji „siaubūnai“ pasirodė jau išėjus į lauką, o didžiausias netikėtumas laukė metro, nes vos tik pradėjus važiuoti, paaiškėjo, kad jame vaikšto linksmas grėsmingos išvaizdos “teroristas“, juosmenį apsijuosęs „sprogmeniu“, pasigamintu iš dešrelių. Rankoje laikydamas laidą, sujungtą su „sprogmenimi“, “teroristas“ bendravo su Helovino nakties keleiviais ir siūlė užkąsti dešrelių, ištrauktų tiesiai iš “sprogmens“.

Linksmasis “teroristas“ su savo skandinaviškos išvaizdos draugais kalbino dviračiais, kaip įprasta Danijoje, į Helovino puotą vedinas merginas, kitus keleivius, taip pat mielai pozavo žurnalistės fotoaparatui.

Krizės dėl Mohamedo karikatūrų nuolat krečiamai Danijai tokia kaukė – gana drąsus iššūkis, tačiau Helovino dalyviui tai buvo nė motais.

Nors Helovinas ir nėra daniška šventė, Danijos jaunimas mielai priima šią tradiciją, kaip dar vieną galimybę linksmai pašėlti ir nesivaržo švęsti visą savaitgalį.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko