Padauža kunigas išsižadėjo sutanos

1/1
Teksto dydis:

Iš avarijos vietos pasprukęs ir neblaivus prie vairo sulaikytas 45 metų evangelikų liuteronų kunigas Ridas Tamulis policijos pareigūnus mėgino įtikinti, kad jis dvasininkų luomui nepriklauso.

Raseiniškis R.Tamulis policijai įkliuvo vakar po pietų.

Automagistralėje šalia Vėžaičių (Klaipėdos r.) jo vairuojamas automobilis „Volvo” lenkdamas savo veidrodėliu automobiliui „Honda Civic” nubrėžė šoną.

Tačiau „Volvo” nesustojo ir nurūko Klaipėdos link. Ant avariją sukėlusio automobilio stogo buvo pritvirtintas raudonos spalvos įspėjamasis švyturėlis.

Apie iš avarijos vietos pasprukusį vairuotoją buvo pranešta policijai. Klaipėdos kelių policijos pareigūnai ieškomą automobilį pastebėjo, kai jis buvo įvažiavęs į miestą.

Pamatęs iš paskos artėjantį policijos ekipažą, „Volvo” vairuotojas netoli Baltijos prospekto žiedo įsuko į vienos mokyklos stovėjimo aikštelę.

Privažiavę policininkai pamatė, kad prasidaręs mašinos dureles vairuotojas R.Tamulis rankoje demonstratyviai laiko atidarytą butelį degtinės.

Neblaivus vyras teigė nepastebėjęs, kad autostradoje kliudė kitą mašiną. Jis taip pat negalėjo paaiškinti, kokia ant jo mašinos stogo pritvirtinto švyturėlio paskirtis.

R.Tamuliui nustatytas 2,46 promilės girtumas.

Policijai gavus duomenų, kad pažeidėjas gali būti evangelikų liuteronų kunigas, R.Tamulis tai puolė neigti ir tvirtino niekur nedirbantis.

R.Tamulio išsižadėjo ir Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis.

„Jis mūsų bažnyčioje jau seniai nebedirba”, – tvirtino vyskupas, leidęs suprasti, kad R.Tamulis yra pašalintas iš kunigų.

Tačiau patikrinę „Sodros” duomenų bazę Klaipėdos policijos pareigūnai nustatė, kad nuo 1999 metų iki šiol R.Tamulis dirba Raseinių evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko