Klaipėdos pašonėje - dinozaurų parkas

1/25
Teksto dydis:

Joninių išvakarėse Klaipėdos pašonėje bus atidarytas dinozaurų parkas. Čia įsikūrė 40 natūralaus dyžio roplių, gyvenusių prieš šimtus milijonų metų.

Kai kurie jų riaumoja, šnypščia, judina uodegas ir galvas.

Ir iki šiol nuo Klaipėdos centro už septynių kilometrų įsikūrusiame pramogų centre „Radailių dvaras“ netrūko lankytojų su vaikais. Neabejojama, kad dabar jų bus dar daugiau.

Dinozaurų parkai gana populiarūs Europoje ir pasaulyje. Latvijoje ir Estijoje tokių parkų dar nėra.

Parko sumanytojas ir įkūrėjas Andrius Aušra mano, kad „Dinoparkas - Radailiai“ ne tik niekuo nenusileis kitiems, bet ir bus patrauklesnis, nes dinozaurai - modernesni.

Dinozaurai į Radailius atkeliavo iš Kinijos ir Lenkijos. Jie pagaminti iš metalo konstrukcijų, porolono ir specialios gumos dangalo. Toks roplys gaminamas apie porą mėnesių, dar mėnesį užtrunka kelionė iš Kinijos iki Lietuvos.

Visi gigantiški ropliai įkurdinti aptvertoje kelių hektarų ploto teritorijoje. Pats didžiausias dinozauras - 12 metrų aukščio ir 20 metrų ilgio.

Dinozaurų parko atidarymo šventės labai laukia Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro darbuotojai, jau įtraukę naująjį pramogų parką į lankytinų vietų sąrašą.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko