Nuo policijos sprukęs girtas vairuotojas pražudė tris žmones

1/6
Teksto dydis:

Šeštadienis Utenoje prasidėjo tragedija. Ryte apie 8 val. A.Baranausko ir Užpalių gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Vienu iš automobilių važiavę trys žmonės žuvo vietoje. Kito automobilio keleiviai sužeisti. Įtariama, kad nelaimę sukėlęs vairuotojas buvo neblaivus.

Pasak Utenos policijos budinčiojo Eimanto Ryliškio, avariją sukėlė iš šalutinės A.Baranausko gatvės į pagrindinę Užpalių gatvę sukęs "Audi A6" automobilis, kurį vairavo neblaivus vyras. Į jį trenkėsi Užpalių gatve važiavęs "Renault" markės taksi. Ir 56 metų taksi vairuotojas, ir dvi jo pensinio amžiaus keleivės žuvo vietoje.

Anot policininkų, lengvasis automobilis dideliu greičiu važiavo šalutine gatve prie Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, nesustodamas įveikė Maironio gatvės sankryžą, degant raudonam šviesoforo signalui sėkmingai praskriejo Aušros gatvės sankryžą, nuokalnėje už PC „Aušra", anot liudininkų, dideliu greičiu jau ore įveikė greičio ribojimo kalnelį ir atskriejęs į Užpalių gatvės sankryžą „kirto" į „Renault" markės taksi automobilio vidurį, rašo "Utenos diena". 

Pasak Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovo Vytauto Vaiškūno, avarijos kaltininkui buvo nustatytas 1,91 prom. girtumas, sėdėjęs prie „Audi" automobilio vairo, kaip ir kitas, sėdėjęs gale, atsipirko nubrozdinimais. Šalia vairuotojo priekinėje keleivio pusėje sėdėjusiai merginai medikai nustatė rankos traumą. Jai, pirminiais duomenimis, lūžo raktikaulis.

„Utenos dienos" žiniomis, ši jaunuolių kompanija į Uteną atvažiavo iš Kuktiškių. 

Policijos pareigūnams jaunuolis, vairavęs „Audi A6", buvo žinomas, nes jau keletą kartų baustas už KET pažeidimus. Šiuo metu po medikų apžiūros jis sulaikytas. Vyksta tyrimas. Pasak komisaro V.Vaiškūno, tokių kraupių įvykių pasekmės visada skaudžios, o jų palydovai – degtinė ir besaikis neatsakingumas – sunkiai suvokiami.

Utenos policijos atstovė Laura Palevičienė LRT radijui sakė, kad girtas vairuotojas avariją sukėlė tada, kai spruko nuo policijos.

Šį rytą Utenoje pareigūnai vykdė reidą, per kurį tikrino vairuotojų blaivumą. Siekdamas neįkliūti pilną automobilį keleivių vežęs vyras mėgino išvengti patrulių, todėl padidino greitį ir nestabdydamas lėkė miesto gatvėmis.

"Audi A6" vairuotojo būklė šiuo metu stebima ligoninėje. 

Avarijos vietoje dirba pareigūnai ir ekspertai.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko